Reklāma

Mēs piedāvājam...

Vai esi gatavs piedzīvojumu pilnām medībām? Mēs jums dodam iespēju izbaudīt neaizmirstamas medības vislabākajās pasaules vietās, kuras mēs rūpīgi izvēlamies, kā arī, kurās mēs personiski esam bijuši. Jums tiek piedāvātas ekskluzīvas medības ar visplašākajām iespējām un vislabākajiem apstākļiem. Pateicoties ilggadējai sadarbībai ar mūsu partneriem ārzemēs, jums tiks sniegts visaugstākais serviss.
Aktīvai atpūtai mēs piedāvājam plašas makšķerēšanas iespējas dažādai gaumei visā pasaulē. Makšķerēšana ir ļoti sena un pasaulē izplatīta tradīcija, kas ir attīstījusies līdz ar modernajām tehnoloģijām. Mēs jūs aizvedīsim uz vislabākajām lomu vietām ar vislabākajām zivīm, kur jums tiks dota iespēja izbaudīt īstu makšķerēšanu kopā ar makšķerēšanas lielmeistariem. Ļaujies makšķerēšanas priekam un piesakies jau šodien!
Izraujies no savas ikdienas rutīnas un smelies jaunas izjūtas, apceļojot pasaules visskaistākās un visinteresantākās vietas. Ļaujies jaunām sajūtām un izbaudi aizraujošas aktivitātes, un gūsti unikālu pieredzi! Eko tūrisms tā ir lieliska iespēja apmeklēt pasaules slavenākos Nacionālos parkus un dabas rezervātus, aplūkot dzīvniekus, izbaudīt pasakainu klimatu, vietējos ēdienus un augļus, apskatīt vietējo iedzīvotāju ciematus, kā arī iepazīt to mākslu un kultūru. Tas ir vienreizējs piedzīvojums jums un jūsu tuviniekiem!
Papildus tūrisma pakalpojumiem piedāvājam taksidermijas pakalpojumus. Taksidermija ļauj saglabāt medību trofejas, reta putna vai zīdītāja skulptūras, kā arī izvedot ekskluzīvus interjera elementus. Tā ir lieliska iespēja veidot un papildināt jūsu trofeju klāstu.

Ph/Fax (+371) 67371124 | E-mail info@safari.lv | www.safari.lv

© SIA Latvijas Safari Klubs
Visa šeit atrodamā informācija ir SIA Latvijas Safari Klubs īpašums
un nedrīkst būt izmantojama un pārpublicējama bez SIA Latvijas Safari Klubs rakstiskas atļaujas!